وبلاگ

  • همه
  • دکوراسیون داخلی
  • سبک زندگی
  • کالای خواب

تفاوت تشک فنر متصل و تشک فنر منفصل

تشک‌های طبی فنری دارای دو نوع فنر متصل و فنر منفصل هستند. فنرهای منفصل تکنولوژی جدیدتر و به‌روزتری هستند که مزیت‌های فراوانی دارند. در این مطلب در مورد تفاوت تشک فنر متصل و فنر منفصل صحبت می‌شود.

10 گیاه شگفت‌انگیز برای اتاق خواب

گیاهان خانگی و اتاق خواب می‌توانند کارهایی فراتر از روشن جلوه دادن قفسه‌های شما داشته‌باشند. آنها می‌توانند روحیه شما را تقویت کنند، خلاقیت شما را افزایش دهند. گیاهان میزان استرس شما را کاهش می‌دهند بهره وری شما را افزایش می‌دهند.

8 نکته مهم در مورد دکوراسیون اتاق خواب

اگر می‌خواهید خودتان اتاق خواب‌تان را طراحی کنید، برای شروع کار 8 مورد از مهمترین نکات دکوراسیون اتاق خواب را به شما گوشزد می‌کنیم. رعایت این نکات ساده و در عین حال مهم، سهم زیادی در زیبایی و کارکرد اتاق خواب شما دارد.

چه اتفاقی می افتد وقتی شما با آرایش می خوابید؟

ممکن است با خود فکر کنید خسته ام، فقط همین یکبار است و یا دیر وقت است و اقدام به پاک کردن آرایش از صورت خود نکنید.

آپنه یا اختلال خواب چیست؟ درمان آن چگونه است؟

آپنه خواب وضعیتی است که با تنفس غیرطبیعی در هنگام خواب مشخص می شود. افرادی که دچار آپنه خواب هستند هنگام خواب مکث های تنفسی متعدد و طولانی دارند.

چگونه در کمتر از 5 دقیقه بخواب برویم؟

بعضی شب‌ها به سرعت خوابیدن دشوار بنظر می‌رسد و غلتیدن و فکر کردن تنها به بدتر شدن ماجرا کمک میکند. احتمالا ایده های اساسی مثل کتاب خواندن یا خاموش کردن وسایل الکترونیک را بدانید. اما وقتی آنها هم جواب نمی‌دهند چه باید کرد؟

چگونه در دوران قرنطینه بهتر بخوابیم؟

قرنطینه خانگی طولانی مدت ناشی از ویروس کرونا مشکلات خواب را برای بسیاری از ما به همراه داشته است. راهکارهای مشخصی برای بهتر خوابیدن کمک کننده هستند.

چه زمانی باید تشک جدید تهیه کنید

چه زمانی باید تشک جدید تهیه کرد سوالی که برای فهمیدن آن نشانه هایی وجود دارد با توجه به آن ها می توان زمان مناسب راتشخیص داد.

روش مراقبت از تشک

دانستن روش های مراقبت از تشک ضروری است. اگر بهترین تشک را هم بخرید و مبلغ زیادی بابت آن بپردازید باز در صورت مراقبت نکردن از آن به زودی از بین خواهد رفت.

چگونه می توان از درد کمر، شانه و مفاصل جلوگیری کرد؟

تشک مناسب بدن شما را در هنگام خواب به درستی پشتیبانی می کند و از درد کمر یا مفاصل جلوگیری می کند. بنابراین راحتی بدن هنگام خواب بسیار مهم است.